Aktualności

Mamy zwycięstwo w Lidze Narodów. Polska – Bośnia i Hercegowina 2:1!

Dwóch Kamilów – Glik i Grosicki – bohaterami wczorajszego meczu Reprezentacji Polski w drugiej kolejce Ligi Narodów. Polskie Orły pokonały na wyjeździe Bośnię i Hercegowinę 2:1.

Polacy długo nie mogli trafić do bramki przeciwników. Na dodatek w 24 minucie Elvir Koljić, znany z nieciekawych występów w polskiej ekstraklasie zawodnik Lecha Poznań, wywalczył rzut karny. Po tym, jak sfaulował go Jan Bednarek, piłkę pewnie posłał do naszj siatki Haris Hajradinović.

Na szczęście wszystko odmieniło się krótko przed przerwą. Coraz lepsza gra naszych przyniosła w końcu efekty – po podaniu Kamila Grosickiego z rzutu rożnego strzałem głową popisał się Kamil Glik.

Drużyna Brzęczka w drugiej połowie grała poprawnie (choć nie zachwycająco), co zaowocowało drugim golem. I znowu główka! Tym razem po asyście Rybusa strzelił Kamil Grosicki

Warto dodać, że po przegranym meczu z Holandią trener Jerzy Brzęczek dokonał pięciu pięciu zmian w składzie reprezentacji. Na murawie pojawili się Fabiański, Góralski, Rybus, Milik i Grosicki. W naszej grupie zajmujemy obecnie trzecie miejsce. Przed nami są Włosi i Holendrzy, a Bośnia i Hercegowina na czwartym miejscu. Kolejny mecz – w październiku z Włochami, a później rewanż z Bośnią i Hercegowiną.