Aktualności

Na pamiątkę pobytu w Bydgoszczy… Nowa seria miejskich gadżetów [ZDJĘCIA]

Oto nowe pomysły na oryginalny prezent. Koszulki, dziecięce body, gra typu memory oraz pocztówki wzbogacone ilustracjami autorstwa bydgoszczanina Sebastiana Tucholskiego. Bydgoskie gadżety dostępne w sklepie BCI przy ul. Batorego oraz w sklepie internetowym.

Sebastian Tucholski jest absolwentem Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, a obecnie nauczycielem rysunku i malarstwa w Zespole Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Nowa seria zawiera ilustracje jego autorstwa, które przedstawiają bydgoskie zabytki, rzeźby, atrakcje i ciekawostki. Miejskie gadżety dostępne w Bydgoskim Centrum Informacji to idealny pomysł na prezent lub pamiątkę z naszego miasta. Przechodząc po centrum warto odwiedzić to miejsce, a jeśli nie jest nam po drodze wszystkie gadżety dostępne są w sklepie internetowym. Łatwo, wygodnie i bez wychodzenia z domu. W ofercie ponad 400 pamiątek.

Gra typu memory „Odkryj Bydgoszcz” zawiera 30 par kartoników z symbolami Bydgoszczy. Gra w cenie 49 zł to idealny pomysł na prezent.

W zestawie pocztówek (10 szt.) znajdują się m.in. ilustracje bydgoskiej katedry, pomnika Kazimierza Wielkiego, Wieży Ciśnień, rzeźby Łuczniczki, Przechodzącego przez Rzekę, czy bydgoskiego spichrza. Cena zestawu: 15 zł.

W ofercie sklepu znajdują się także bawełniane, miękkie w dotyku T-shirty (białe i czarne) oraz body niemowlęce. Ceny od 39 zł.

Przedmioty dostępne w sklepie Bydgoskiego Centrum Informacji przy ul. Batorego 2 oraz w sklepie internetowym na sklep.visitbydgoszcz.pl.

Stanisław Gazda

Fot.: R. Sawicki

#JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK