Aktualności

 XXVIII Targi WOD-KAN rozpoczęte! [ZDJĘCIA]

Tegoroczne XXVIII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Kanalizacji „WOD-KAN” organizowane przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie” odbywają się w Bydgoszczy w dniach 10-12 maja 2022 r.

Organizowane przez Izbę Targi od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, czego dowodzą tak sukcesywnie zwiększająca się liczba wystawców i zwiedzających, jak i kolejna, już XXVIII, edycja tego wydarzenia. Bydgoska ekspozycja wystawiennicza dla branży wodno-ściekowej z roku na rok umacnia swą pozycję lidera targowego w Europie środkowo-wschodniej.

O wysokiej pozycji i silnej marce Targów WOD-KAN mówią też liczby. W ekspozycji, która zajmuje ponad 15 000 m2 bierze udział 210 wystawców i 10 000 zwiedzających. Na Targach goszczą specjaliści z branży: prezesi przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, służby techniczne, projektanci, instalatorzy, eksploatatorzy, inżynierowie, przedstawiciele samorządów.

Wystawa jest doskonałą platformą wymiany doświadczeń, poglądów, źródłem wiedzy i pozyskania nowych znajomości. To właśnie w Bydgoszczy podpisywane są nowe kontrakty, tu jest źródło wszelkich nowinek technologicznych, tu bije serce wodociągowej branży.

Tekst i fot.: Stanisław Gazda

#JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK