Aktualności

Witajcie w Naszej Bydgoszczy!

Kochani, Długo zastanawialiśmy się, jak powinien wyglądać nowy bydgoski portal miejski. Za nami wiele burz mózgów, dyskusji i sporów. Do niczego nas nie doprowadziły.

Coś jest w tym starym niemieckim przysłowiu, że dwóch Polaków, to trzy poglądy. Postanowiliśmy zmienić taktykę i zamiast słuchać innych, posłuchać siebie. Przemawia przez nas nie tyle egoizm, co świadomość, jakiego portalu w Bydgoszczy brakuje, od wejścia na jaką miejską stronę chcielibyśmy zaczynać dzień.
NaszaBydgoszcz.pl jest redagowana i tworzona przez profesjonalistów, bo odbiorców należy szanować i przekazywać im profesjonalne zredagowane treści. Portal opowiadał będzie o sprawach ważnych, co nie oznacza, że zamierzamy unikać tematów lekkich i pełnych słońca. Będziemy najszybsi w mieście, ale nie najbardziej wyrywni, więc znajdziecie tutaj tylko informacje potwierdzone i wiarygodne. Nie ma gazety, portalu, radia czy telewizji bez twórców.

Odwracamy porządek narzucony w dobie Internetu przez wiele redakcji, że nieważne, kto do nas mówi, byle mówił. U nas słowo „Autor” piszemy z Wielkiej Litery. Są na naszym pokładzie tak znakomici dziennikarze jak Wojtek „Szczapa” Romanowski, Maja Erdmann czy Maciej Myga. Niebawem dołączą kolejni i będzie to kolejne zaskoczenie dla branży i nie tylko 🙂

To autorzy, znakomici dziennikarze z ekspercką wiedzą, dostarczą Wam codzienną porcję najciekawszych informacji z miasta, a nie będą Was karmić pseudo nowinkami przepisanymi z Internetu. Długo myśleliśmy nie tylko nad kształtem portalu, ale również nazwą. Przez nasze głowy przemknęło ze sto wariantów.
Poszliśmy po linii najmniejszego oporu. Ten portal i gazeta nazywa się Nasza Bydgoszcz z bardzo prostej przyczyny. To miasto jest nasze, czyli każdego z nas, twórców i odbiorców.

Zasługujemy na swoje medium – portal, z którym będziemy się identyfikować, o którym każdy z bydgoszczan śmiało może powiedzieć: TO JEST MÓJ PORTAL. Wierzymy, że bardzo szybko tak się stanie. Od tej chwili zaczynamy Was do tego przekonywać. Witajcie w swojej Bydgoszczy, witajcie w Naszej Bydgoszczy.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłej lektury
Marcin Pawłowski

#JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK