Aktualności

Rzeka Muzyki: Joanna Aleksandrowicz. Od Nocy do Nocy…

10 lipca, fani Rzeki Muzyki, ze względu na niepewną pogodę mniej licznie niż zwykle, pojawili się na recitalu Joanny Aleksandrowicz z zespołem.

Joanna Aleksandrowicz to polska aktorka i wokalistka odważna, optymistka, reagująca na zło, perfekcjonistka, kochająca ludzi, szybsza niekiedy niż wiatr… Wyznaje zasadę „W życiu chodzi o to, żeby być szczęśliwym i o szczęście dbam każdego dnia często trzeba o nie walczyć, ale wierzę że warto”. Występowała  na scenach wielu teatrów w Polsce. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi, m.in z Wojtkiem Smarzowskim (wystąpiła w dwóch głośnych produkcjach filmowych „Kler” i „Wesele”) oraz z Markiem Koterskim.

Dzięki swojej ambicji i determinacji stworzyła ponadczasowy projekt filmowo-musicalowy „Od nocy do nocy”, który zagrała 200 razy na różnych scenach muzycznych, m.in. w premierowej odsłonie w roku 2020 miała okazję gościć na prestiżowym Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk.

Podczas koncertu na Rzece Muzyki, który przeniósł widzów w magiczny świat polskich filmów i musicali.  usłyszeliśmy utwory z  filmów „Noce i dnie”, „Vabank”, czy z musicalu „Metro”.

Tekst i zdjęcia: Stanisław Gazda

#JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK