Aktualności

Reprezentacja Polski w najsilniejszym składzie w Bydgoszczy!

Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki ogłosił skład kadry na towarzyski mecz z Resztą Świata, który odbędzie się 2 maja w Bydgoszczy. Biało-czerwoni wystąpią w najsilniejszym składzie, a bydgoskich kibiców na pewno ucieszy fakt, że w kadrze zadebiutuje wychowanek miejscowego klubu, Wiktor Przyjemski.

Trener Dobrucki postawił na wszystkich seniorów, którzy znajdują się obecnie w kadrze Polski. Nic więc dziwnego, że fani, którzy przyjdą na stadion Polonii, 2 maja zobaczą na własne oczy najlepszych polskich żużlowców.

Wśród nominowanych jest dwukrotny indywidualny mistrz świata, Bartosz Zmarzlik, wicemistrz świata, Patryk Dudek, a także dwukrotny Indywidualny Mistrz Polski, Maciej Janowski.

Oprócz wyżej wymienionych na obiekcie Polonii pojawi się również debiutant w cyklu Grand Prix, Paweł Przedpełski oraz Dominik Kubera, który w zeszłym roku fenomenalnie zaprezentował się startując w cyklu mistrzostw świata z dziką kartą.

Z pewnością wiele radości na twarzy fanów sprawi fakt, że pod numerem 14 w biało-czerwonej ekipie pojawi się wychowanek miejscowego klubu, Wiktor Przyjemski, który w swoim debiutanckim sezonie w eWinner 1 Lidze został najlepszym juniorem rozgrywek.

Polacy jeszcze nie poznali swoich rywali, jednak już dzisiaj możemy uchylić rąbka tajemnicy, że kapitanem ekipy Reszty Świata będzie trzykrotny indywidualny mistrz świata, Nicki Pedersen. Resztę składu poznamy w ciągu kilku następnych dni.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00, jednak na stadion warto będzie przyjść zdecydowanie wcześniej, gdyż o godzinie 17:30 nastąpi tradycyjne wprowadzenie żużlowca do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski. Kim on będzie? Jego nazwisko zostanie zdradzone w ciągu kilku następnych dni.

Przy okazji przypominamy, że wejściówki na to wydarzenie dostępne są na stronie https://bilety.polonia.bydgoszcz.pl oraz w kasie klubowej Polonii Bydgoszcz.

 

Ceny biletów:

Trybuna Główna – 100 zł

Nowa Trybuna – 50 zł (normalny), 40 zł ulgowy

Sektor A – 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)

Sektor B – 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)

 

Bilet można okazać w formie wydrukowanej lub na ekranie telefonu.

 

Bilety ulgowe przysługują kobietom, emerytom, rencistom, osobom w wieku 8-16 lat. Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie, bez biletu (w przypadku miejsc numerowanych bez gwarancji miejsca).

Osoby poruszające się na wózkach wchodzą na zawody bezpłatnie na miejsca dla nich przeznaczone na Nowej Trybunie. Opiekun osoby niepełnosprawnej jest uprawniony do zakupu biletu ulgowego na Nową Trybunę. W celu zakupu takich biletów prosimy o wcześniejszy kontakt pod adresem: bilety@polonia.bydgoszcz.pl.

 

Skład Żużlowej Reprezentacji Polski na mecz z Resztą Świata:

  1. Bartosz Zmarzlik
  2. Paweł Przedpełski
  3. Dominik Kubera
  4. Patryk Dudek
  5. Maciej Janowski
  6. Wiktor Przyjemski.

 

Tekst i fot.: Stanisław Gazda

#JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK