Aktualności

Prezentujemy Bydgoskie Młode Talenty: Weronika Kwiatkowska i jej debiutancki utwór „Z życiem na Ty”

Pod koniec grudnia odbyła się premiera jej debiutanckiego utworu – „Z życiem na Ty", realizowanego w ramach stypendium Miasta Bydgoszcz. Zdjęcia do teledysku powstały wyłącznie na terenie Bydgoszczy, ukazując walory Starego Miasta.

„Z życiem na Ty” opowiada o marzeniach, a sama artystka mówi o niej w następujący sposób:

Przeszłam „Z życiem na Ty”, bo udało mi się spełnić największe marzenie, jakim było nagranie singla. Choć z wykształcenia jestem puzonistką, to od zawsze śpiewanie było mi bliskie. Dzięki wsparciu finansowemu Miasta Bydgoszcz moje marzenie stało się faktem. Kto więc naprawdę marzy, ten to osiągnie.

Utwór jest formą muzyki popularnej, o tanecznym charakterze. Teledysk w pełni zrealizowany został na terenie Bydgoszczy ukazując walory Starego Miasta.

Podczas realizacji zdjęć na diabelskim młynie, z podziwem obserwowałam naszą panoramę, ten widok zostanie w mojej pamięci na długo – mówi  artystka. Verka, a właściwie Weronika Kwiatkowska, to także absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, na co dzień koncertująca w całej Polsce.

Ogromną przyjemność sprawia mi fakt, że jako rodowita bydgoszczanka mogę muzycznie reprezentować moje miasto. Utwór wraz z teledyskiem nie tylko spełnił marzenia, ale stał się także piękną wizytówką Bydgoszczy. Czuję więc, że to dopiero początek naszej owocnej współpracy – mówi Verka.

Artystka aktualnie pracuje nad kolejnymi piosenkami, by już niebawem móc zaprezentować nowy materiał muzyczny.

Stanisław Gazda

Fot.: Nadesłane.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK