Aktualności

Popływaj w Brdzie! Trwają zapisy na wyjątkowe zawody w sercu miasta

Woda Bydgoska to zawody pływackie, które przyciągają sportowców z całego kraju. Rywalizacja w Brdzie w ścisłym centrum miasta sprawia, że to impreza sportowa jedyna w swoim rodzaju. Zapisy – potrwają do 5 sierpnia br. Zawody - jak co roku - 15 sierpnia.

Trwają zapisy na ogólnopolskie zawody open water organizowane cyklicznie przez Miasto Bydgoszcz w dniu 15 sierpnia. Na zawodników czekają trzy dystanse: 650 m, 1600 m, 2800 m. Impreza organizowana jest na rzece Brdzie w ścisłym centrum miasta. Strefa startu i finishera zlokalizowana jest na Wyspie Młyńskiej. Woda Bydgoska przyciąga pływaków open water z całego kraju. Cudowna letnia aura, doskonałe nastroje zawodników i atmosfera rodzinnego święta sprawią, że po raz kolejny będzie to niesamowite przeżycie tak dla zawodników, jak i kibiców.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 5 sierpnia br. Opłata startowa wynosi 50 złotych. Pakiet startowy zawiera czepek, chip do pomiaru czasu, upominek w formie butelki do napojów w etui z neoprenu oraz medal na mecie.

Dla zwycięzców przygotowano nagrody finansowe!

 

Tekst i fot.: Stanisław Gazda

 #JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK