Aktualności

Pijalnia Czekolady E.Wedel w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

11 listopada otworzyła swoje podwoje pierwsza Pijalnia Czekolady E.Wedel w Bydgoszczy. Nowo otwarta Pijalnia mieści się przy ulicy Mostowej 3.

Jest to już trzecia kawiarnia pod patronatem E.Wedel w województwie kujawsko-pomorskim. Pierwsza powstała w Toruniu, druga w Ciechocinku. To ukochane i kultowe dla wielu miejsce stworzone jest z myślą o osobach, które cenią sobie najwyższej jakości czekoladę, miłą atmosferę oraz nowoczesny styl.

Wystrój architektoniczny lokalu jest przygotowany zgodnie z najnowszym konceptem sieci Pijalni Czekolad E.Wedel.  Można już w Bydgoszczy spróbować  wyśmienitych pitnych czekolad, deserów i ciast, słonych oraz słodkich dań, a także wielu pysznych nowości, m.in. sezonowego menu przygotowanego na okres jesienno-zimowy.

W ofercie znajdują się firmowe czekolady do picia, podawane na gorąco (również w połączeniu z alkoholem) czy przygotowane na zimno, kawy i herbaty, także w wersji zimowej, desery i ciasta, słone oraz słodkie dania (m.in. czekoladowe pierogi, naleśniki z mascarpone, sałaty, świeżo przygotowywane kanapki) i śniadania. Większość propozycji z naszego menu można zamówić w opcji „na wynos”.
Pijalnia Czekolady E.Wedel stawia także na menu sezonowe: wiosenno-letnie lub jesienno-zimowe. W tym dominować takie smaki jak:

  • imbir
  • pomarańcza
  • migdał
  • kokos
  • śliwki
  • cynamon
  • kardamon

W Czekoladowym Sklepie Pijalni Czekolady E.Wedel  można też kupić ręcznie wykonane produkty z czekolady na specjalne okazje, np. serca z czekolady, okazjonalne figurki, a także personalizowane Torciki Wedlowskie, alfabet pralinowy czy – sezonowo – bombki i wielkanocne jaja – wszystkie prosto z Pracowni Rarytasów E.Wedel.

Tekst i fot.: Stanisław Gazda

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK