Aktualności

Nowoczesna przestrzeń biurowa Chillispaces.com już działa i zaprasza kolejnych najemców! [ZDJĘCIA]

Lokal Chillispaces w Centrum Biurowym Preludium zlokalizowany jest w centrum miasta przy ulicy Ogińskiego 2. Jest to pierwsza taka inwestycja w Bydgoszczy, z przestrzenią coworkingową oraz biurami serwisowanymi. Nowoczesna lokalizacja przy Trasie Uniwersyteckiej na przeciwko Galerii Focus Mall, przestronny lokal ze stylowym designem oraz wewnętrznym barem i cafeterią - choć bez fanfar, kamer, błysków fleszy -  wczoraj nieoficjalnie został otwarty. Otwarcie było kameralne i nieoficjalne, jako że cały czas trwają prace, po zakończeniu których odsłoni on wszystkie swoje możliwości i walory.

1533 metry kwadratowe, to jest powierzchnia drugiego piętra z przeznaczeniem na przestrzenie dedykowane dla klientów Chillispaces. To dwieście sześćdziesiąt pięć stanowisk pracy zarówno dla  reprezentantów jedno-dwuosobowych działalności, małych firm i drobnych przedsiębiorców, którzy mogą skorzystać z przestrzeni coworkingowych, ale  też dla większych biznesów. Pierwsze piętro zapewni takich miejsc około trzystu. Docelowo będzie ich łącznie blisko sześćset.

Krakowski operator Chillispaces  jest jedną z najdłużej działających, polskich firm na rynku, świadczącą usługi wirtualnych biur, pracowni coworkingowych i biur serwisowanych. Od wielu lat dostarcza elastyczne przestrzenie oraz usługi, które są niezbędne do rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej. Bydgoska placówka jest jedną z dwunastu działających w całej Polsce. W planach są kolejne.

– Kto nie ryzykuje ten traci, ale podjęliśmy świadomą decyzję, żeby wejść z naszą ofertą do Bydgoszczy, gdyż widzimy w tym mieście ogromny potencjał. Nie bez znaczenia było również to, iż nie mamy tu poważniejszej konkurencji. Na pewno „kuszącym” aspektem naszej oferty jest elastyczność aranżacyjna, ale też niepospolite  podejście do designu – u nas nie zobaczysz surowych, bezdusznych przestrzeni biurowych, mimo widocznego industrialnego charakteru pomieszczeń. Tu już na wejście odczuwa się możliwość komfortu pracy, człowiek identyfikuje się z tym miejscem, gdzie szybko tworzy się ciepły klimat chilli-spacesowskiej rodziny – przekonuje Robert Jarząbek, współwłaściciel firmy i członek Zarządu.

Do przestrzeni biurowych, oferowanych przez bydgoski Chillispaces,  wprowadzili się już pierwsi klienci, a że cały czas trwają prace techniczne – po ich zakończeniu docelowo znajdzie tu swoje miejsce sześćset stanowisk pracy – informuje Robert Jarząbek. I będą to miejsca dla przedstawicieli każdej branży, która potrzebuje miejsca do pracy biurowej. Może to być na przykład dedykowana przestrzeń biurowa z przeznaczeniem wyłącznie dla przedsiębiorcy, z całodobowym dostępem. Do dyspozycji jest także strefa chill outu, do spotkań biznesowych czy miłego spędzenia czasu z pracownikami, pogrania w play-station lub w bilard,  ale też  trzynaście sal konferencyjnych, pokoje rekreacyjne, pokój masażu, w pełni wyposażona kuchnia, wyciszone budki telefoniczne, wewnętrzny bar i cafeteria. Pomyślano również o czymś dla ciała, jak chociażby zdrowych przekąskach, i… darmowym proseco. Co niezmiernie istotne – wszystkie przestrzenie chillispaces będą wolne od dymu tytoniowego, no i stworzona zostanie również możliwość pracy w towarzystwie własnego pupila. Na zewnątrz, a dokładnie w podziemiach, do dyspozycji będzie dedykowany parking dla pracowników firm i ich gości.

– Jesteśmy w stanie dla każdego klienta „skroić” biuro dokładnie zgodnie z jego potrzebami, gdyż oferujemy przestrzeń biurową flex, czyli mega elastyczną – mówi Agnieszka Stencel- Pilch, regionalny kierownik Chillispaces.com  i dodaje: Masz pytania albo chciałbyś umówić się na spotkanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Tekst i fot.: Stanisław Gazda

#JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK