Aktualności

Młode Bydgoskie Talenty w akcji. Pinky Loops i ich nowy teledysk… [WIDEO]

Bydgoski duet Pinky Loops nakręcił nowy teledysk. Klip zrealizowano dzięki dofinansowaniu z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz wsparciu finansowemu Miasta Bydgoszczy.

Pinky Loops to bydgoski zespół grający na elektrycznych skrzypcach i wiolonczeli. Tworzą go Marta Lutrzykowska i Asia Czerwińska. W czerwcu artystki wydały płytę “Evolutions’, na której znalazło się 9 autorskich kompozycji.

Zamysłem nowego albumu Pinky Loops jest połączenie klasyki z nowoczesnością – każdy z utworów zawiera zapętlony cytat muzyczny zaczerpnięty z muzyki klasycznej, ujęty we współczesnym wydaniu.

W grudniu opublikowany został drugi teledysk promujący płytę do utworu “Winterstellar”. Inspiracją do napisania tej kompozycji była “Zima” Vivaldiego. Klip nakręcono w niezwykłej, przestrzennej, zabytkowej elektrowni zakładów fabrycznych Karola Scheiblera w Łodzi wybudowanej w 1910 r. i będącej bardzo rzadkim przykładem secesyjnej architektury przemysłowej. Reżyserem teledysku jest Julia Karczewska.

#JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK