Aktualności

Młode Bydgoskie Talenty Muzyczne: Zespół Dawida Okońskiego

W ramach naszego cyklu prezentujemy dziś kolejny bydgoski zespół i ich najnowszy dorobek. Zespół Dawida Okońskiego, bo o nim mowa pisze o sobie: „Jesteśmy młodym bydgoskim zespołem, który właśnie wypuścił nowego singla "Przed siebie".Utwór był nagrywany w Bydgoszczy jak nasze poprzednie single. W swoich utworach, teledyskach promujemy miasto Bydgoszcz”.

Dawid Okoński to zespół pochodzący z Bydgoszczy. Artyści mieli przyjemność stać na jednej scenie m.in z Darią Zawiałow, Pauliną Przybysz czy Czesławem Mozilem. Najbardziej znane utworu zespołu to: Moje Miasto oraz Jak Wolny Ptak.

Dawid Okoński swoje nowe muzyczne otwarcie rozpoczyna w bardzo dobrym stylu, wypuszczając teledysk „Przed siebie”. Najnowszy singiel to połączenie nowoczesności z brzmieniami kultowych syntezatorów lat 80- tych. Taneczny utwór ozdobiony jest błyskotliwym tekstem o przełamywaniu słabości, wsparciu i pozytywnym nastawieniu do życia.

Inspiracje z lat 80- tych to nowy rozdział w życiu artystycznym bydgoskiego zespołu. Dla chłopaków nie ma rzeczy niemożliwych. W tych trudnych czasach chcą dać fanom dużo pozytywnej energii, radości i zabawy.

„Nie zadręczajmy się tym co było, tego już nie zmienimy. Żyjmy tu i teraz, korzystajmy z życia na maksa i spełniajmy swoje marzenia. Zawsze jest czas na realizację swoich planów! Idźmy przed siebie! – mówią muzycy”.

Muzyka: Bartosz Hoppe, Piotr Klimek

Słowa: Bartosz Hoppe

Produkcja: Bartosz Hoppe, Piotr Klimek, Dawid Okoński

Mix/Master: Marcin Gajko

Tekst: Stanisław Gazda

Zdjęcia: NOX-PHOTO

 

#JesteśmyDlaWas

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK