Aktualności

Mieszkaniowe okazje inwestycyjne w Bydgoszczy. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić

Wystartowała nowa kampania promocyjna Grupy Murapol „202 mieszkaniowe okazje inwestycyjne”, która jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów inwestycyjnych. Deweloper stawia do dyspozycji kupujących 15 mieszkań z pakietami bonusów w Bydgoszczy. Warto się spieszyć, bo promocja trwa tylko do 15 maja.

Wybierając lokal objęty akcją klient otrzymuje pakiet bonusów w cenie, w którego skład wchodzą m.in. smart home w wersji premium, miejsce postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu. Decydując się na kupno mieszkania w Bydgoszczy możemy liczyć na oszczędności w wysokości 48 tys. zł.

W obecnej akcji promocyjnej postanowiliśmy odpowiedzieć na potrzeby klientów inwestycyjnych, którzy w dobie galopującej inflacji szukają inwestycji, które pozwolą im uchronić posiadane oszczędności przed utratą wartości w czasie. W naszej ocenie nieruchomości to wciąż jedna z najatrakcyjniejszych form lokowania kapitału. Dodając do mieszkań pakiety bonusów zwiększamy tę atrakcyjność, tworząc nie tylko okazję do inwestowania, ale również oszczędzania.  – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

W standardzie każdego mieszkania znajduje się pakiet antysmogowy, chroniący wnętrza przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, a także alergenami, pyłkami i kurzem. Z kolei zamontowany w budynkach home management system pozwala lokatorom korzystać z rozwiązań inteligentnego domu. Murapol Appartme umożliwia zdalne – za pomocą aplikacji mobilnej – oraz manualne – przy wykorzystaniu tzw. funkcji hotelowej, zarządzanie mediami. To z kolei przekłada się na oszczędności, np. w zużyciu wody sięgające nawet 30% w skali roku.

Murapol Osiedle Akademickie to projekt realizowany w bydgoskiej dzielnicy Nowy Fordon. Niewątpliwie dużym atutem tej inwestycji jest lokalizacja, która zapewnia szybki dojazd do centrum Bydgoszczy, a zaledwie 3 minuty od osiedla znajduje się Politechnika Bydgoska. W pobliżu powstaje rozległy Park Akademicki – doskonałe miejsce do rekreacji i relaksu na świeżym powietrzu. W ofercie promocyjnej znajduje się 15 mieszkań wraz z pakietem bonusów, w którego skład wchodzi rabat w cenie, smart home w wersji premium, miejsce postojowe zewnętrzne lub w hali garażowej oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu.

– Dodatkowo, 14 maja wszystkich zainteresowanych lokowaniem oszczędności w nieruchomości, zapraszamy do naszych biur sprzedaży na Inwestycyjny Dzień Otwarty. To doskonała okazja, by porozmawiać o nieruchomościach z naszymi doradcami, którzy będą do dyspozycji klientów od godz. 9.00 do 14.00. – dodaje Łukasz Tekieli.

Aby poznać pulę lokali objętych promocją w swoim mieście wystarczy wejść na stronę internetową dedykowaną kampanii i wypełnić formularz kontaktowy. Wówczas na wskazany adres e-mail deweloper prześle ofertę promocyjną wraz ze wskazaniem wysokości oszczędności.

(gaz)

#JesteśmyDlaWas

Fot.: Materiały prasowe

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK