Aktualności

„Krasnal Europark” – największy Polski Lunapark jest właśnie w Bydgoszczy ! Mamy 10 karnetów do rozdania!

Pierwsze swoje kroki stawiał przed 25-laty w Bydgoszczy i okolicach, a główną atrakcją była karuzela łańcuchowa. Firma na przestrzeni lat rozwijała się bardzo dynamicznie i zasłużyła sobie na miano Największego Polskiego Lunaparku. Lunapark przez te wszystkie lata odwiedził prawie całą Polskę. Ponownie zawitał do Bydgoszczy i będzie z nami do 5 czerwca!

Jeżeli więc jeszcze nie wiecie, gdzie najlepiej spędzić Dzień Dziecka, to teraz odpowiedź jest prosta – oczywiście w wesołym miasteczku !  Europark Krasnal zaprasza na Szwederowo jeszcze do 5 czerwca!

Możecie bawić się zupełnie za darmo – wystarczy wziąć udział w naszym konkursie! Zasady są proste – trzeba jedynie uzasadnić, dlaczego chcecie dostać rodzinną wejściówkę? Na Wasze maile z odpowiedziami  – koniecznie podpisanymi imieniem i nazwiskiem – czekamy pod adresem: redakcja@ naszabydgoszcz.pl. 10 pierwszych osób, które wezmą udział w konkursie będzie mogło odebrać karnety w biurze lunaparku.  

Europark Krasnal to połączenie atrakcji, karuzel i urządzeń dla każdego, z odpowiednią oprawą świetlną i muzyczną !

Lunapark stacjonuje w Bydgoszczy-Szwederowo przy ul. Inowrocławskiej-Bielickiej jeszcze do niedzieli, 5 czerwca i czynny jest w dni powszednie od godz. 14:00, w soboty, niedziele i święta od godz. 11:00.

 (gaz)

#JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK