Musisz przeczytać

Konferencja na WSG, czyli biznes w nowej odsłonie

W środę, 25 listopada, odbędzie się konferencja on-line na WSG. Temat to sprzedaż, zarządzanie, rekrutacja, mózg, czyli biznes w nowej odsłonie.

Gdy świat się zmienia, warto zmieniać się wraz z nim. Zamiast piąć się w górę rzeki, płynąć wraz z jej nurtem. Takie przesłanie towarzyszy konferencji on-line organizowanej przez WSG w Bydgoszczy.

Ostatnie miesiące były przełomowe nie tylko dla życia rodzinnego, ale przede wszystkim dla rynku pracy. Zarówno dla pracodawców, jak i dla pracowników. Niektóre branże stanęły przed widmem bankructwa, inne dostały wiatr w żagle i możliwość zwielokrotnienia swoich zarobków.

Nie wszyscy odnaleźli się w nowej rzeczywistości. I nie ma to wiele wspólnego ze szczęściem czy pracowitością. Po prostu prawie nikt nie był przygotowany na życie z ograniczeniami, gdy wydawało się, że świat stoi przed wszystkimi otworem.

Na szczęście ludzie są istotami, które dość szybko wypracowują nowe strategie. Czasami wystarczy otrzymać wskazówki, co dalej robić, aby znów odbudować firmę, czy poczucie bezpieczeństwa.

– Zaprosiliśmy prelegentów, którzy specjalizują się w dziedzinach szczególnie ważnych w obecnej sytuacji społeczno – ekonomicznej – opowiada Anna Urbańska, Master Trener STRUCTOGRAM® , NeuroCoach, jedna z organizatorek i jednocześnie wykładowca na WSG. – Maciej Orłoś opowie o tym, jak zaistnieć w mediach. Po odejściu z telewizji stworzył swój kanał na YouTube, prowadzi konto na Instagramie, FB. Wie z doświadczenia, jak przenieść wiele działań do wirtualnego świata tak, aby zostać zauważonym na tle czasami dużej konkurencji – dodaje.

Kolejnym prelegentem będzie Paulina Chylewska. Dziennikarka, wywodząca się z Bydgoszczy, znana jest głównie z prowadzenia programów sportowych. Jednocześnie od wielu lat prowadzi z sukcesem agencję szkoleniową. Jej głównym zadaniem są szkolenia z autoprezentacji, wystąpień publicznych i kształtowania wizerunku w świecie biznesu.

Krzysztof Litwiński, były tłumacz G.Busha i Margaret Thatcher i coach opowie o tym, jak osiągać pożądane rezultaty działań, poczucie spełnienia i budować zdrowe relacje z innymi. A to wszystko w oparciu o naukowo potwierdzone strategie działania.

Paweł Jarząbek, Trener STRUCTOGRAM® Trening System, współtwórca Projektu treningowego DNA w Biznesie, trener neuroMarketingu. Człowiek, który kiedyś przyrzekł swojej mamie, że nigdy nie będzie pracował na etacie i słowa dotrzymał, chociaż nie zawsze było łatwo iść po wyznaczonej drodze.

Sebastian Kotów prowadzi wykłady biznesowe oraz inspirujące power-speeche. Jest autorem bestselleru „Matematyka Zaufania” (2018), współautorem serii książek napisanych wraz z Brianem Tracym „Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę!”, „Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać”.

Anna Urbańska – przybliży słuchaczom wiedzę o tym, jak funkcjonuje mózg, gdy chcemy przyglądnąć się swojemu DNA. Dowiedzą się więc sporo o neurobiologii, biostrukturze mózgu i dlaczego niektórzy wolą planować w oparciu o doświadczenia, a inni zdają się na intuicję. A co ważniejsze, podpowie jak zarządzać ludźmi i ich rekrutować w parciu o wiedzę o biostrukturze mózgu.

Inwestycja w konferencję to 160,00 zł. W cenie konferencji są materiały pokonferencyjne, certyfikat uczestnictwa oraz dostęp do e-booka „DNA Biznesu. Rób biznes na własnych zasadach. 19 lekcji, których nie nauczy Cię żaden uniwersytet”. Więcej informacji można znaleźć na: www.mba.byd.pl.

Zapisy, rejestracja i konferencja są prowadzone on-line.

Dorota Kowalewska

#JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK