Aktualności

Jak wyczarować sobie roczną pensję ?

Wygraj roczną pensję w zamian za zakupy! Już od 14 września klienci CH Focus w Bydgoszczy będą mogli powalczyć aż o 60 tysięcy złotych. W zabawie przewidziano też nagrody natychmiastowe w postaci kart prezentowych.

Tegoroczne, jesienne zakupy w bydgoskim centrum handlowym to dla klientów nie tylko okazja do miłego spędzenia czasu, ale też szansa na wygranie wielu atrakcyjnych nagród. Każdy zarejestrowany w loterii paragon to możliwość natychmiastowej wygranej, a także szansa na zdobycie rocznej pensji – czyli 60 tysięcy złotych!

 

Tej jesieni dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową loterię, która uprzyjemni im zakupy i dostarczy wiele radości, dzięki możliwości zdobycia wielu nagród natychmiastowych. W akcji mogą wziąć udział wszyscy, którzy do końca listopada zrobią zakupy w CH Focus w Bydgoszczy.
Ponadto uczestnicy loterii mogą zdobyć roczną pensję w kwocie aż 60 tysięcy złotych! Stawka jest wysoka - dlatego serdecznie zachęcamy do udziału w naszej zabawie! – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Aby zawalczyć o nagrodę natychmiastową wystarczy zrobić zakupy w CH Focus w Bydgoszczy za minimum 50 zł w dniach od 14 września do 30 listopada br., zachować paragon oraz dokonać prawidłowej rejestracji zgłoszenia na dedykowanej stronie internetowej lub w kiosku loteryjnym znajdującym się na terenie galerii.

Natychmiast po zarejestrowaniu zakupów otrzymamy komunikat o tym, czy dopisało nam szczęście w postaci nagrody natychmiastowej. Odbiór nagród odbywa się w Punkcie Informacyjnym w CH Focus, gdzie należy okazać dowód zakupu, na podstawie którego dokonano zgłoszenia oraz oryginał wydruku z kiosku loteryjnego lub wiadomość e-mail z potwierdzeniem wygranej.

Dodatkowo, za każdą wydaną wielokrotność 50 zł, każdy klient otrzymuje dwa ekstra losy biorące udział w losowaniu nagrody miesiąca – dzięki czemu szanse na zdobycie rocznej pensji rosną! Kolejny los można otrzymać za zapisanie się do newslettera CH Focus w Bydgoszczy.

 

Nagrody w postaci rocznej pensji w wysokości 60 000 zł są losowane raz w miesiącu wśród wszystkich uczestników loterii „Wyczaruj roczną pensję”. Terminy losowania:

  • I etap (zgłoszenia od 14 września do 30 września 2020 r.) – losowanie 9 października 2020 r.
  • II etap (zgłoszenia od 1 października do 31 października 2020 r .) – losowanie 6 listopada 2020 r.
  • III etap (zgłoszenia od 1 listopada do 30 listopada 2020 r.) – losowanie 4 grudnia 2020 r.

Loteria promocyjna „Wyczaruj roczną pensję” jest organizowana przez Atrium Polska w 7 centrach handlowych należących do Grupy – Atrium Biała (Białystok), Atrium Copernicus (Toruń), Atrium Promenada (Warszawa), Atrium Reduta (Warszawa), Atrium Targówek (Warszawa), Focus Bydgoszcz oraz Galeria Dominikańska (Wrocław). Łącznie przewidziano w niej 19 732 nagrody o wartości ponad miliona złotych.

Regulamin loterii jest dostępny na stronie internetowej Centrum Handlowego Focus.

#JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK