Aktualności

Hangar Kultury zaprasza: Dzień Matki, Dzień Dziecka, powitanie lata…

W przyszłym tygodniu - 27 maja o godzinie 18:00 - odbędzie się w Hangarze Kultury w Fordonie koncert z okazji Dnia Matki "Kochanej mamie" w wykonaniu studentów i wykładowców Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy pod przewodnictwem prof. dr hab. Katarzyny Nowak-Stańczyk.

Natomiast 3 czerwca br. o godzinie 17:30 z okazji Dnia Dziecka na scenie Hangaru Kultury pojawi się Teatr Bajeczny ze spektaklem zatytułowanym “Bajeczki cukiereczki”.

Ostatnim wydarzeniem w tym sezonie będzie powitanie lata – Dzień dobry Lato! – na którym koncert pod tytułem “Polskiej jest piękne… najpiękniejsze!” wykonają dla nas ponownie studenci i wykładowcy Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy pod przewodnictwem prof. dr hab. Katarzyny Nowak-Stańczyk. Koncert odbędzie się 23 czerwca o godzinie 18:00.

Wszystkie wydarzenia realizowane są w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Wstęp jest bezpłatny. Nie obowiązuje rezerwacja miejsc.

Hangar Kultury mieści się przy ul. Piwnika-Ponurego 10 w Bydgoszczy – Fordonie.

 (gaz)

 #JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK