Aktualności

Festiwal  Mózgu – jak działa Twój Mózg?  Wyjątkowe wydarzenie podczas Światowego Tygodnia Mózgu

Tydzień Mózgu to coroczny maraton edukacyjny mający na celu popularyzację wiedzy o funkcjonowaniu mózgu. W dniach 15-21 marca marka STRUCTOGRAM® Polska wraz z partnerami: Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, FitnessemMózgu oraz wydawnictwem Złote Myśli, organizuje interaktywne wydarzenie online, podczas którego specjaliści oraz praktycy podzielą się wiedzą o tym, jak sprawić, aby mózg pracował lepiej i wydajniej.

Oprócz ogromnej dawki wiedzy, wystąpień wielu niezwykłych ekspertów, została przygotowana specjalna platforma do grywalizacji, wykorzystująca elementy gier w celu angażowania i motywowania uczestników do działania.

Każda z osób, przechodząc poszczególne etapy zabawy, zbiera wirtualne puzzle, czyli punkty (odpowiednia ich liczba pozwoli na otrzymanie nagród gwarantowanych), a podczas ostatniego dnia – wielkiego finału – zwycięzca otrzyma nagrodę o maksymalnej wartości 9 588 złotych.

Zwycięzca otrzyma: Indywidualny Program Fitness Mózgu, czyli 8 spotkań online z Kamilem Dunowskim (w skład tej nagrody wchodzi: pełny kurs MindSpeedPro Reading, dzięki któremu można przeczytać dowolną książkę w 2-3 godziny z wysokim poziomem zrozumienia i zapamiętania tekstu, Trening Koncentracji, MindBoost – kurs nauki żonglowania od A do Z, który sprawi, że w dowolnym momencie będzie można poprawiać swoją zdolność koncentracji i pozbyć się ciężaru przytłoczenia dużą ilością informacji, MindTune – system 6 konkretnych kroków pozwalających wykorzystać wymienione wcześniej materiały, MindWorkFlow – arkusz razem ze szczegółowym omówieniem, jak planować każdy dzień, aby był maksymalnie produktywny), pakiet 4 szkoleń STRUCTOGRAM® online (STRUCTOGRAM® 1: Klucz do poznania siebie, STRUCTOGRAM® 2: Klucz do poznania drugiego człowieka, STRUCTOGRAM® 3: Klucz do poznania Klienta, STRUCTOGRAM® 4: Klucz do przywództwa i budowania zespołu) oraz pakiet ebooków o wartości 400 zł (zwycięzca wybiera jedną pozycję w miesiącu z całej oferty wydawnictwa Złote Myśli). Technicznie wydarzenie zostało zrealizowane przez Flow Makers Studio.

Podczas 7 dni  Festiwalu Mózgu odbędą się prelekcje ze specjalistami i praktykami z branż: edukacyjnej, medycznej, finansowej: Anią Urbańską – Master Trenerem Structogramu, Pawłem Jarząbkiem – trenerem Structogramu oraz NeuroMarketingu, Kamilem Dunowskim – twórcą FitnessMózgu i CEO FlowMakers, Małgorzata Gałązką-Sobotką – doktorem nauk ekonomicznych, dziekanem Centrum Kształcenia Podyplomowego na Uczelni Łazarskiego. Podczas spotkań będzie można wymienić się swoimi doświadczeniami, poznać najnowsze badania naukowe oraz zgłębić sekrety ludzkiego mózgu, który uznawany jest przez naukowców za jeden z najbardziej skomplikowanych dzieł natury jako wiodący organ ludzkiego ciała. W ramach propagowania wiedzy dla uczestników spotkania w ciągu 7 dni odbędzie się łącznie 10 prelekcji.

Agenda Spotkań Online: www.tydzienmozgu.online

15 marca 18:00-19:00

Rozpoczęcie Tygodnia Mózgu

„Mózg – nosisz, czy używasz. Wszystko, co musisz wiedzieć o swoim mózgu” Ania Urbańska, Master Trener STRUCTOGRAM® Polska

„Jak przejąć kontrolę nad koncentracją i stresem, aby zwiększyć produktywność bez nadmiernej presji?”
Kamil Dunowski, Twórca FitnessMózgu, CEO FlowMakers

16 marca 18:00-19:00

Codzienna grywalizacja

„Jak wykorzystać swój mózg i jego 3 obszary do radzenia sobie na co dzień i bycia w zdrowym mózgu?”
Ania Urbańska, Master Trener STRUCTOGRAM® Polska

„Koncentracja i relax, czyli jak mózg lubi się uczyć” Kamil Dunowski, Twórca FitnessMózgu, CEO FlowMakers

17 marca 18:00-19:00

Codzienna grywalizacja

18 marca 18:00-19:00

Codzienna grywalizacja

„Pieniądze są 6. zmysłem, człowiek musi je mieć, aby rozwinąć 5 pozostałych” Paweł Jarząbek,
Trener STRUCTOGRAM® Polska,

„Agile learning dla przedsiębiorców, czyli jak stworzyć zwinność kompetencyjną w erze dynamicznych zmian na rynku” Kamil Dunowski, Twórca FitnessMózgu, CEO FlowMakers

19 marca 18:00-19:00

Codzienna grywalizacja

20 marca 10:00-13:00

Codzienna grywalizacja

Retransmisja prelekcji z poprzednich dni

21 marca 16:00-19:00

Wielki Finał Tygodnia Mózgu:

„Marketing, marka własna a mózg” Ania Urbańska, Master Trener STRUCTOGRAM® Polska

“Edukacja przyszłości” Kamil Dunowski, Twórca FitnessMózgu, CEO FlowMakers

„Kiedy jest czas na prawdziwe przywództwo? Neuroleadership” Paweł Jarząbek, Trener STRUCTOGRAM® Polska

Ogłoszenie zwycięzców grywalizacji i rozdanie nagród

Udział w Festiwalu Mózgu jest całkowicie bezpłatny. Naszym celem jest propagowanie stylu życia, nauki i codziennego funkcjonowania, które jest zgodne z własnym „ja”. Podczas wydarzenia oprócz wiedzy o tym, jak każdego dnia zadbać o lepszą pracę mózgu, przygotowane są ćwiczenia, które pozwolą poznać naturę i styl pracy mózgu oraz wzmocnią koncentrację.

Bezpłatnej rejestracji (która wymagana jest, aby wziąć udział w grywalizacji i dostać dodatkowe darmowe treści rozwojowe, takie jak: materiały wideo, ćwiczenia, wywiady) można dokonać na stronie: www.tydzienmozgu.online.

Organizatorem wydarzenia jest STRUCTOGRAM® Polska  – szwajcarska metoda, działająca na świecie od 42 lat. Wykorzystując badania genetyczne – wiedzę o budowie i funkcjonowaniu mózgu – pozwala skuteczniej zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i z innymi. Została przetłumaczona na 21 języków.

#JesteśmyDlaWas

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK