Aktualności

Felicjan Andrzejczak wystąpi w Bydgoszczy! Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń!

18 listopada 2022r. godz. 19.00 w Teatrze Adria w Bydgoszcz wystąpi Felicjan Andrzejczak, który 7 sierpnia wyruszył w niezwykłą trasę koncertową – „Felicjan Andrzejczak Jolka, Jolka pamiętasz? To już 40 lat wielkiego przeboju!” Dla naszych Czytelników, którzy jako pierwsi wyślą na adres redakcji (redakcja@naszabydgoszcz.pl) maila z imieniem i nazwiskiem Felicjana Andrzejczaka mamy pięć podwójnych zaproszeń!

Felicjan Andrzejczak jest doskonale znanym, jednym z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce, który niezmiennie od lat występuje na najważniejszych wydarzeniach medialnych w kraju, wykonując wielki przebój, jakim bez wątpienia jest: Jolka, Jolka pamiętasz?! Rok 2022 jest jubileuszem dla tego przeboju!

Andrzejczak dobrał do trasy koncertowej grono najlepszych muzyków polskiej estrady oraz wielu topowych gości. Podczas koncertów jubileuszowych usłyszycie znane pokoleniom i wykonywane przez Felicjana Andrzejczak, m.in.: „Czas Ołowiu”, czy „Noc Komety”, a także wiele innych cudownych piosenek, które mogły dotąd umknąć Waszej uwadze, które będą wykonane w znakomitych aranżacjach i oczywiście wielki przebój „Jolka, Jolka pamiętasz”.

Klimat przygotowany przez artystę oraz wybitnych muzyków towarzyszących Felicjanowi Andrzejczakowi, a także przygotowana na to muzyczne widowisko gra świateł i dźwięków przeniosą widzów w niezwykłą muzyczną podróż. Warto uczestniczyć wyjątkowej trasie!

Piosenki Felicjana Andrzejczaka w latach 80-tych plasowały się w czołówkach list przebojów. Mocny wokal i niezwykła interpretacja. Na polskiej scenie muzycznej nie pojawił się przypadkowo… Ten artysta miał naprawdę solidne przygotowanie! Ukończył szkołę muzyczną w klasie skrzypiec oraz studiował na Wydziale Wychowania Muzycznego Studium Nauczycielskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Soul i blues – te rodzaje muzyki fascynowały go i inspirowały do dalszych poszukiwań. Choć wielkie wrażenie wywarł na nim Czesław Niemen, to doskonale wiedział, że trzeba znaleźć swój sposób śpiewania i iść za swoją wrażliwością. Od początku bał się rutyny i estradowej sztampy. Interesowały go koncerty na wysokim poziomie.

W 1978 ukazał się jego jeden z największych przebojów „Peron łez”. Ten utwór otworzył mu drogę do Koncertu Premier na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Otrzymane wyróżnienie sprawiło, że na stałe zagościł na zawodowej scenie. Pod koniec 1982 roku został zaproszony do współpracy z zespołem Budka Suflera. To właśnie z Felicjanem Andrzejczak, doskonale wszystkim znany zespół Budka Suflera nagrała swój najsłynniejszy przebój „Jolka, Jolka pamiętasz” oraz „Czas ołowiu” i „Noc Komety”, którą zaśpiewał wspólnie z Urszulą.

Koncert już wkrótce, a bilety można kupić za pośrednictwem: https://www.ebilet.pl/artysta/felicjan-andrzejczak oraz https://www.kupbilecik.pl/baza/2665/Felicjan+Andrzejczak/.

 

(gaz)

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK