Aktualności

Dziś spotkanie on-line w sprawie ul. Nakielskiej

Trwają konsultacje w sprawie przebudowy odcinka ulicy Nakielskiej od Bronikowskiego do ronda Grunwaldzkiego. Dzisiaj (17 listopada) o godz. 16:30 na profilu bydgoszcz.pl na Facebooku odbędzie się spotkanie on-line. Pytania można wysyłać na adres konsultacje@um.bydgoszcz.pl.

Wszystkie warianty  rozbudowy ul. Nakielskiej zakładają brak wyburzeń. Pas drogowy zostanie wpisany w granice istniejącej zabudowy i zachowane zostaną budynki tworzące obustronne pierzeje ulicy. Projektanci przygotowali 3 modele rozbudowy różniące się przede wszystkim rozwiązaniami na odcinku  pomiędzy Nasypową i Wrocławską:

  • z torowiskiem w środku jezdni, przystankami wiedeńskimi i 4 pasami ruchu dla wszystkich kierowców (Model 1);
  • z trambuspasem, wiedeńskimi przystankami i 2 pasami ruchu dla wszystkich kierowców (Model 2);
  • z drogami rowerowymi, 3 pasami ruchu i rozsuniętym torowiskiem (Model 3).

Karta konsultacyjna i wszystkie szczegóły związane z modernizacją ul. Nakielskiej znajdują się na stronie www.bydgoszcz.pl/nakielska.

Kiedy i gdzie spotkanie on-line i dyżury?

W środę (17 listopada) o  godz. 16:30 na profilu bydgoszcz.pl na Facebooku odbędzie się spotkanie on-line. Zachęcamy do przesyłania pytań na konsultacje@um.bydgoszcz.pl. W ramach konsultacji odbędą się również dyżury konsultacyjne:

  • na Miedzyniu w SP 18 przy ul. Pijarów 4 – 24 listopada, godz. 17:00;
  • na Wilczaku w siedzibie RO przy ul. Nakielskiej 70 – 8 grudnia, godz. 17:00.

Z uwagi na sytuację epidemiczną  obowiązują zapisy. Chętne osoby mogą zapisywać się na dyżury pod adresem konsultacje@um.bydgoszcz.pl (należy podać imię, nazwisko oraz numer kontaktowy).

(gaz)

#JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK