Aktualności

Dzień Dziecka w Młynach

1 czerwca, w godzinach 12.00 – 20.00  Młyny Rothera zapraszają dzieci w każdym wieku na wspólne świętowanie. Tego dnia czeka na nie mnóstwo atrakcji!

Na tarasie spotkacie artystów-szczudlarzy z Mimezis Art, którzy przygotują dla Was pokaz wielkich baniek mydlanych i balonowe zwierzaki. Podczas warsztatów będziecie mogli też spróbować swoich sił w sztukach cykowych.

Na spotkanie bębniarskie tradycyjnie już zaprasza Piotr Shutta. Nie trzeba być uzdolnionym muzycznie, wystarczą ciekawość i otwartość! Nauczycie się klaskać i chodzić do rytmu oraz wokalizować dźwięki bębnów. Dowiecie się, ile pulsów schowało się w bicie i jakie dźwięki mieszkają w djembe.

Przez cały tydzień w Młynach będziecie mogli też zobaczyć wystawę ilustracji Emilii Dziubak. Jej książka „Gratka dla małego niejadka” znalazła się na liście 100 najpiękniejszych książek świata!

Wypatrujcie pracownika Młynów z pomarańczowym aparatem – w prezencie będziemy wykonywać Wam pamiątkowe fotografie, które od razu zabierzecie ze sobą. Spodziewajcie się  też  reportera z Polskiego Radia PiK, który zada dzieciom w dniu ich święta ważne pytanie: co znalazłoby się w ich wymarzonym mieście?

Środa, 1 czerwca 2022:

12.00-20.00 – wystawa ilustracji

16.00-18.00 – warsztaty i animacje cyrkowe

17.00-19.00 – warsztaty gry na bębnach.

 

Tekst i fot.: Stanisław Gazda

#JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK