Aktualności

Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody? Nic prostszego! Weź udział w konkursie!

Jeżeli lubisz mówić, chcesz się zaprezentować i podzielić swoją wiedzą na temat regionu – weź udział w naszym konkursie!

Po zeszłorocznej przerwie, spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami, po raz dziewiąty w Bibliotece Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu odbędzie się – pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego, Przewodniczącej Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Elżbiety Piniewskiej oraz Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda BrejzyWojewódzki Konkurs Krasomówczy pn. „TU JESTEM”.

Inowrocławska książnica zaprasza młodzież z regionu kujawsko-pomorskiego, w wieku od 13 do 18 roku życia do wzięcia w nim udziału. Na zgłoszenia czeka do 19 listopada br. pod numerem telefonu 52 356-77-01 lub pod adresem e-mail: regionalna@bmino.pl. Konkurs odbędzie się
w siedzibie Organizatora 27 listopada br. o godz. 10°°.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie Biblioteki https://www.jan-kasprowicz.bmino.pl/chcesz-wygrac-atrakcyjne-nagrody-nic-prostszego-wez-udzial-w-konkursie.html oraz w Czytelni Regionalnej (ul. Jana Kilińskiego 16).

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Tekst i fot.: Stanisław Gazda

#JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK