Aktualności

Centrum Handlowe Rondo zaprasza na Świąteczny Jarmark

Świąteczne dekoracje, pachnące świece, ozdoby na choinkę – to wszystko znajdą klienci już 16 i 17 grudnia w CH Rondo na ostatnim w tym roku „Jarmarku na okrągło”. Świąteczny jarmark uzupełnią warsztaty tworzenia ekologicznych ozdób choinkowych oraz własnych mydeł, a także animacje dla najmłodszych.

Stoiska wystawców będzie można znaleźć w pobliżu sklepu Pepco oraz salonu CCC na poziomie 0. Duży wybór artykułów dekoracyjnych zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Na stoiskach wystawców znaleźć będzie można świąteczne, nadające przytulnego klimatu świece, rozmaite bombki w ogromnej ilości kolorów i wiele innych ozdób. Dodatki i akcesoria umilające grudniowe dni i podkreślające urok świątecznego czasu pozwolą wnieść do każdego domu magiczną atmosferę. Ofertę wystawców uzupełnią także świąteczne, ekologiczne kosmetyki.

Świąteczny jarmark w CH Rondo to jednak nie tylko możliwość zrobienia zakupów, ale również uczestnictwa w warsztatach, na których odnajdą się kreatywne i artystyczne dusze. Nie zapomniano o pasjonatach rękodzieła, którzy w ramach warsztatów będą uczyli się tworzyć oryginalne, ekologiczne ozdoby oraz naturalne, pachnące mydła. Dla najmłodszych przewidziano natomiast świąteczną strefę rozrywki, w której animatorzy zaangażują maluchy do wspólnej zabawy i jednocześnie pozwolą przez chwilę odpocząć rodzicom czy opiekunom.

Przy okazji jarmarku najemcy Ronda przygotowali dla klientów promocje i rabaty w ramach happy hours, które warto wykorzystać, by kupić prezenty świąteczne w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Grudniowe wydarzenie to już ostatni w tym roku „Jarmark na okrągło”, którego nowa, tematyczna formuła przyciągnęła w tym roku setki kupujących z Bydgoszczy i okolic. Ogromny wybór świetnej jakości produktów, regionalni wystawcy oraz dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych sprawiają, że jarmarki w Centrum Handlowym Rondo są świetnym pomysłem na rodzinne spędzenie wolnego czasu.

(gaz)

Fot.: Materiały prasowe.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK