Aktualności

Akcja charytatywna wspierająca domy dziecka w Bydgoszczy i okolicach. AVA 3.0 

Joanna Cyrulewska, Ewelina Skórcz oraz Beata Burnos są założycielkami Komitetem Społecznym: "Podaruj Uśmiech", zbiórka publiczna nr 2021/3264/KS - Uśmiech Dziecka, Jako firma: KLUB AVA 3.0,  chcą wesprzeć najbardziej potrzebujące małe dzieci z domów dziecka, mając świadomość, że okres świąteczny jest dla nich szczególnie trudny chociażby ze względu na brak najbliższych członów rodziny.

– Dzieci cierpią najbardziej ze względu na swoją niczym nie zmąconą wrażliwość i to im uważamy należy się największa uwaga w tym szczególnym, dla większości rodzinnym, świątecznym okresie – mówią inicjatorki akcji.

Zbiórka, odbywa się w tygodniu na terenie Bydgoszczy i okolic przez hostessy zbierające do puszek datki. Natomiast w weekend, zarówno w piątek jak i w sobotę swoją cegiełkę dorzucić można odwiedzając KLUB  AVA 3.0 od godz. 21:00 gdzie również umieszczone są puszki.

Inicjatywa cieszy się sporym zainteresowaniem, co tylko świadczyć może o dobrych sercach mieszkańców Bydgoszczy i okolic.

Zebrane fundusze zostaną przekazane do następujących domów dziecka:

  1. Rodzinny Dom Dziecka w Osieku nad Notecią, ul. Leśna 25, 89-333 Osiek
  2. Rodzinny Dom Dziecka Adam i Wioletta Jopek, ul. Łowicka 68, 85-776 Bydgoszcz
  3. Dom Dziecka, ul. Stolarska 2, 85-851 Bydgoszcz

Wstępne zapotrzebowanie w/w domów zostały już przekazane, także zostaną dokonane konkretne zakupy m. in. odzieży, środków codziennego użytku, sprzęt rehabilitacyjny czy  dopłaty do ferii.

Nie jest to pierwsza inicjatywa Klubu. Klub AVA 3.0 cyklicznie wspiera Wielką Orkiestrę świątecznej Pomocy, uczestniczył w gali  “Łączy nas Bydgoszcz” wspierającej również dom dziecka, przekazuje na licytacje możliwość wynajęcia vip roomu/vip loży w wybranym przez siebie terminie w celach zbiórki m. in. na “serce Julki”. Klub Wspierał również Stowarzyszenie “Łatwo pomagać” – zbiórka “Onkomikołaje” oraz program “na ratunek  medykom” pod patronatem Centrum Zarządzania Kryzysowego miasta Bydgoszcz.

Wszystkie informacje odnośnie poprzednich inicjatyw można sprawdzić na stronie klubu: www.ava3.pl lub na fp na facebooku: https://www.facebook.com/AvaKlub

Akcja trwa do 28.11.21r. Można ją wesprzeć w najbliższy weekend w klubie AVA 3.0. W załączeniu zdjęcie z poprzedniego weekendu.

(gaz)

Ilustracja: Materiały organizatora.

#JesteśmyDlaWas

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK